Jagiellonia Białystok bez domowych koszulek przed pierwszą kolejką Ekstraklasy. „Prosimy o odrobinę cierpliwości”

Jagiellonia Białystok wciąż nie otrzymała pierwszego kompletu strojów na sezon 2021/22. Przedstawiciel firmy Kappa odniósł się do sytuacji, przepraszając kibiców i całe otoczenie Dumy Podlasia.

Początek sezonu, a strojów brak

Już 23 lipca rozpocznie się kolejny sezon polskiej Ekstraklasy. Jagiellonia Białystok w pierwszej kolejce nadchodzącej kampanii zmierzy się u siebie z Lechią Gdańsk. Okazuje się jednak, że Duma Podlasia nie zagrał w domowych strojach. Do klubu nie dotarły stroje w odpowiedniej wersji.

– Do siedziby klubu dotarły już wyjazdowe komplety numer dwa i trzy. Niestety, z przyczyn niezależnych od nas domowy komplet numer jeden dotrze do Białegostoku po weekendzie, a zatem po meczu z Lechią. Jest nam bardzo przykro z tego powodu – powiedział przedstawiciel firmy Kappa, Michał Wójcik.

Prośba o wyrozumiałość

Dyrektor zarządzający Kappa Sport przeprosił klub oraz kibiców Jagiellonii Białystok. Michał Wójcik prosi o cierpliwość, ponieważ trykoty niebawem dotrą do stolicy Podlasia, po czym zostaną odpowiednio przedstawione.

– Chcemy przeprosić zarówno Jagiellonię jak i jej kibiców. Prosimy was jeszcze o odrobinę cierpliwości oraz wyrozumiałości. Już niebawem koszulki Home Gara Kombat dotrą na miejsce i zostaną oficjalnie pokazane opinii publicznej – podsumował.

Źródło: Jagiellonia Białystok

Adam Dworak
Obserwuj