Jacek Kurowski zrewanżował się Czesławowi Michniewiczowi. „Pamięć Trener ma bardzo dobrą”

 

Jacek Kurowski odniósł się na Twitterze do ostatniego reportażu nt. Czesława Michniewicza opublikowanego przez Szymona Jadczaka. Dziennikarz „TVP Sport” nawiązał do spięcia pomiędzy nim a selekcjonerem reprezentacji Polski, do jakiego doszło po meczu ze Szwecją.

Od wczoraj głównym tematem w piłkarskim środowisku w naszym kraju jest artykuł Szymona Jadczaka. Dziennikarz „Wirtualnej Polski” opisał w swoim tekście powiązania Czesława Michniewicza z osobami zamieszanymi w ustawianie meczów sprzed kilkunastu lat. Artykuł został oparty przede wszystkim na licznych połączeniach telefonicznych między obecnym selekcjonerem reprezentacji Polski a „Fryzjerem”.

PZPN odmawia komentarza ws. artykułu nt. Czesława Michniewicza. Stanowcza odpowiedź federacji [CZYTAJ]

Komentarz Kurowskiego

Swoją opinię na temat wspomnianego artykułu wyraziło wielu rodzimych dziennikarzy sportowych. Do pracy Szymona Jadczaka odniósł się także Jacek Kurowski. Dziennikarz „TVP Sport” nie tylko był pod wrażeniem pracy wykonanej przez Jadczaka, ale także dorzucił swoje „trzy grosze” w kierunku Czesława Michniewicza. Kurowski nawiązał także do niedawnego spięcia do jakiego doszło między nim a selekcjonerem drużyny narodowej.

Czesław Michniewicz podjął decyzję ws. przyszłości Macieja Rybusa w kadrze. Oficjalny komunikat PZPN [CZYTAJ]

Spięcie po meczu ze Szwecją

W marcu tego roku reprezentacja Polski pod wodzą Czesława Michniewicza wywalczyła awans na Mistrzostwa Świata w Katarze. O awansie zadecydował wygrany mecz ze Szwecją 2:0. Po meczu trener Michniewicz udzielił wywiadu Jackowi Kurowskiemu. Selekcjoner pod wpływem emocji wylał swoje żale na temat pracy co niektórych dziennikarzy. Oberwało się także samemu Kurowskiemu.

– Mam wielką satysfakcję, że wbrew wielu ludziom, Panu i Pana kolegom udało się zbudować drużynę, która awansowała na Mundial. Mam olbrzymią satysfakcję. Pisało się, że podzieliłem Polskę na pół. Ja to pamiętam i zadra została na długo – mówił po meczu ze Szwecją Czesław Michniewicz.

Legia Warszawa bliska sprowadzenia piłkarza z Ekstraklasy. Transfer na ostatniej prostej [CZYTAJ]

Rewanż

Obecnie panującą sytuację do zrewanżowania się postanowił wykorzystać Jacek Kurowski. Na swoim koncie na Twitterze dziennikarz odniósł się do tekstu Szymona Jadczaka. Dodał także, że nie wierzy on w to, by selekcjoner miał odnieść się do tej sytuacji. Dodał także, że Michniewicz pamięć ma bardzo dobrą. Było to nawiązanie do powyższej wypowiedzi Michniewicz po meczu ze Szwecją, kiedy wypomniał dziennikarzom ich nieprzychylność w stosunku do niego.

– Kawał dobrego dziennikarstwa w tekście Szymona Jadczaka o przeszłości Selekcjonera. Gratulacje dla Autora. Nie wierzę, że Czesław Michniewicz odniesie się do treści w inny sposób niż dotychczas. A ze swojego doświadczenia mogę przyznać, że pamięć Trener ma bardzo dobrą – przekazał Jacek Kurowski.

Lech Poznań wzmacnia się przed walką o LM! Kolejorz bliski sprowadzenia piłkarza z ligi portugalskiej [CZYTAJ]

guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments