Jacek Bąk optymistycznie o szansach Polski na mundialu. „Wierzę, że wyjdziemy z grupy”

 

Jacek Bąk udzielił wywiadu portalowi sport.tvp.pl. Były reprezentant Polski ma wielkie nadzieje przed nadchodzącymi mistrzostwami świata w Katarze. 49-latek wierzy, że Biało-Czerwoni wyjdą z grupy.

Optymistyczne słowa Bąka

Reprezentacja Polski zagra swój pierwszy mecz na mistrzostwach świata w Katarze 22 listopada. Dokładnie dwa miesiące przed starciem z Meksykiem głos w sprawie szans Biało-Czerwonych na mundialu zabrał Jacek Bąk. Były reprezentant w rozmowie z TVP Sport przedstawił swoje zdanie na temat nadchodzącego turnieju i oczekiwań względem Polaków.

Adam Nawałka widzi problemy w reprezentacji Polski. „Myślę, że zawodnicy oraz trener Michniewicz są tego świadomi” [CZYTAJ]

– Jestem optymistą. Fajnie wygląda nasza siła rażenia. Robert Lewandowski ciągle strzela gole, dobrze w Juventusie prezentuje się Arkadiusz Milik, do Feyenoordu fajnie wprowadził się Sebastian Szymański. Nieco obawiam się tylko o defensywę, ale być może mocny atak pozwoli nieco zatuszować te niedostatki… Wierzę, że wyjdziemy z grupy. Jeśli to się uda, dalej możemy płynąć na fali euforii – powiedział Jacek Bąk.

Źródło: TVP Sport