Gundogan wskazał najlepszych zawodników na świecie. Jest Lewandowski, nie ma Messiego

Nie od dziś wiadomo, że Ilkay Gundogan wysoko ceni umiejętności Roberta Lewandowskiego. Nic więc dziwnego, że w rozmowie z fanami na Twitterze to właśnie Polaka umieścił na pierwszym miejscu swojego rankingu najlepszych piłkarzy świata. Niemiec pominął za to Lionel Messiego. 

Robert Lewandowski w 2021 roku zanotował kolejne kapitalne liczby oraz pobił następne rekordy. Niestety nie wystarczyło to jednak do wygrania Złotej Piłki. Ta padła bowiem łupem Messiego, który wygrał Copa America z Argentyną (pierwsze trofeum w reprezentacyjnej karierze).

Lewandowski>Messi>Ronaldo?

Ilkay Gundogan uważa natomiast, że to Robert Lewandowski jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie. Ba, Niemiec w swoim rankingu nie widzi Messiego w pierwszej trójce. Wyżej ceni sobie natomiast umiejętności Mohameda Salah i Karima Benzemy. Zawodnik Manchesteru City opublikował swój typ na Twitterze, gdzie odpowiedział na pytania fanów.

Gundogana zapytano także o odwieczny spór pt. „Messi czy Ronaldo?”. Niemiec stwierdził, że całokształt kariery przemawia jednak za Argentyńczykiem.