Guardiola odpowiedział Ibrahimoviciowi. „Erling, nie strzelaj już goli”

Zlatan Ibrahimović dość krytycznie wypowiedział się o przyszłości Erlinga Haalanda w Manchesterze City. Szwed podważył umiejętności trenerskie Pepa Guardioli. Hiszpan nie pozostał obojętny i odpowiedział napastnikowi Milanu. 

Erling Haaland notuje genialne wejście do Manchesteru City i całej Premier League. Regularność, z jaką zdobywa bramki wywołuje podziw nawet u Zlatana Ibrahimovicia. 39-latek ma jednak wątpliwości, czy Norweg wybrał odpowiednią drużynę.

Wszystko zależy od ego Guardioli. Od tego, czy pozwoli mu stać się większym, czy nie. Mnie i innym na to nie pozwolił – stwierdził „Ibra”. 

Odpowiedź

Wypowiedź Ibrahimovicia została podyktowana niechęcią, jaką od lat Szwed darzy Hiszpana. Guardiolę o te słowa zapytali dziennikarze.

On ma całkowitą rację. W tym klubie moje ego jest najważniejsze. Nie lubię, gdy Haaland strzela trzy gole i wszyscy mówią tylko o nim. Jestem zazdrosny, taki zazdrosny!wyśmiał szkoleniowiec. 

Erling, proszę, nie strzelaj już goli, w przeciwnym razie gazety nie będą pisać tylko o mnie. Ibrahimović ma rację, zna mnie doskonale. Może mógłby napisać kolejną książkę – ironizował dalej. 

Bilans Haalanda w Manchesterze City jest imponujący. W bieżącym sezonie Norweg ma na koncie 16 występów, w których strzelił aż 22 gole. Kontuzja wykluczyła go jednak z dwóch ostatnich spotkań „Obywateli”.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments