Guardiola nie wytrzymał po pytaniu o Ligę Mistrzów. „Pie*dolę, nie wiem”

Pep Guardiola uchodzi za jednego z najlepszych trenerów. Hiszpan czeka już jednak aż 11 lat na wygranie Ligi Mistrzów, co jest mu bardzo często wytykane. Ponownie doszło do tego na konferencji prasowej przed meczem Manchesteru City z Sevillą. Szkoleniowiec ostro odpowiedział na pytanie dziennikarza. 

We wtorek rozpocznie się tegoroczna edycja Ligi Mistrzów. W fazie grupowej czeka nas wiele ciekawych spotkań. Manchester City na inaugurację zmierzy się z Sevillą.

„Pie*dolę, nie wiem”

Spora presja ciąży ponownie na Pepie Guardioli. Hiszpan ostatni raz sięgnął po wygranie Ligi Mistrzów aż 11 lat temu. Od tamtej pory nie był w stanie powtórzyć tego sukcesu ani z Bayernem, ani z Manchesterem City.

Guardioli wielokrotnie to wytykano. Ponownie doszło do tego podczas konferencji prasowej przed meczem z Sevillą. Hiszpan tym razem nie wytrzymał i odpowiedział w mocnych słowach.

– Wygram czy nie wygram? Pi***olę, nie wiem. Sport zawsze daje ci kolejną szansę. Chciałbym mieć taką przygodą jak Sevilla w Europie. Jeśli chodzi o europejskie puchary, Manchester City jest daleko za nią – wypalił Guardiola. 

– To trudne rozgrywki. Czuję dumę, że tu jestem. Próbujemy od pierwszego dnia, nie osiągnęliśmy zbyt dużo, ale w ostatnim sezonie doszliśmy do półfinału – dodał.