Grzegorz Krychowiak wróci do TOP 5 lig w Europie? „Wszystko jest możliwe”

Grzegorz Krychowiak udzielił wywiadu Radosławowi Przybyszowi z portalu sport.tvp.pl. Pomocnik Lokomotivu Moskwa opowiedział o swoich ambicjach i planach na przyszłość.

Przede wszystkim skupiony na piłce

Kontrakt Krychowiaka z moskiewskim klubem obowiązuje do końca sezonu 2021/2022. Dziennikarz TVP Sport zapytał reprezentanta Polski o kwestię przedłużenia umowy.

– Jeszcze nie zaczęliśmy rozmów, ale z doświadczenia wiem, że Loko to klub, który robi wszystko na ostatnią chwilę. Po tym sezonie zostanie mi jeszcze jeden rok kontraktu, ale chciałbym przede wszystkim skupić się na piłce – powiedział 31-letni pomocnik Lokomotivu.

– Żeby nie dzwonić co dwa tygodnie do agenta, pytać co i jak, i nie czekać do ostatniego momentu. Nie będę czekał do czerwca czy do maja żeby wiedzieć co z moją przyszłością – dodał.

Powrót do lig top 5?

Grzegorz Krychowiak został również zapytany o potencjalny transfer do drużyny z top 5. Według polskiego pomocnika najlepiej jednak podjąć decyzję po głębszym przeanalizowaniu oferty.

– Wszystko jest możliwe. Jeśli będzie jakaś ciekawa propozycja, która będzie mnie interesowała, to oczywiście się zastanowię, przeanalizuję i podejmę najlepszą decyzję z możliwych – zakończył.

Krychowiak może wpisać do swojego CV grę dla takich ekip jak Stade Reims, Nantes, Paris Saint-Germain, West Bromwich Albion czy Sevilla. Portal transfermarkt.de wycenia Polaka na 13 milionów euro.

Źródło: TVP Sport