Grzegorz Krychowiak show! Gol i asysta Polaka w lidze rosyjskiej [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak powoli zaczyna się rozkręcać w nowych barwach klubowych! Reprezentant Polski w dzisiejszym meczu przeciwko PFK Soczi zaliczył asystę oraz strzelił gola z rzutu karnego. Szczególnie asysta wywołała zachwyt wśród kibiców oglądających mecz.

Od tego sezonu Grzegorz Krychowiak reprezentuje barwy rosyjskiego FK Krasnodar po tym, jak opuścił on szeregi Lokomotiwu Moskwa. Do tej pory reprezentant Polski w nowych barwach zagrał w 6 meczach, w których strzelił jedną bramkę. Dziś 31-latek poprawił swój bilans.

Dziś FK Krasnodar gładko pokonał PFK Soczi 3:0. Mecz nie musiał zakończyć się tak łatwym zwycięstwem gospodarzy, gdyż pod koniec pierwszej połowy otrzymali oni czerwoną kartkę przy prowadzeniu 2:0. W 75. minucie przy wyniku 3:0 drugą żółtą kartkę otrzymał Aleksandr Chernikov, przez co gospodarze musieli kończyć mecz w dziewięciu.

 Dobry mecz rozegrał dziś Grzegorz Krychowiak, szczególnie jeśli chodzi o ofensywę. Reprezentant Polski ustalił wynik meczu na 3:0 za sprawą strzału z rzutu karnego. Mimo wszystko w mediach najgłośniej zrobiło się o fenomenalnej asyście Polaka przy bramce Remy’ego Cabelli.

Asysta Krychowiaka:

Bramka Krychowiaka:

Znakomite podanie

Michał Budzich