Grzegorz Krychowiak niezadowolony z postawy zespołu? „Odczułem, że część zawodników była zadowolona, że fajnie zagraliśmy”

Podczas marcowego zgrupowania reprezentacja Polski przegrała z Anglią 1:2. Grzegorz Krychowiak był niezadowolony z pomeczowej postawy niektórych zawodników.

„Najważniejsze jest, żebyśmy wygrywali”

Krychowiak udzielił wywiadu portalowi sport.tvp.pl, w którym odniósł się do zachowania niektórych piłkarzy po przegranym spotkaniu z Anglią. Polacy stracili bramkę na 1:2 dopiero w 85. minucie, przez co można stwierdzić, że byli blisko remisu. Takie nastawienie nie podoba się Grzegorzowi Krychowiakowi:

– Nie chcę wracać do czasów sprzed kilku lat, kiedy cieszyliśmy się, że zagraliśmy ładny mecz i przegraliśmy – stwierdził piłkarz reprezentacji Polski.

– Odczułem, że część zawodników była zadowolona, że fajnie zagraliśmy, itd. Ale nic nie zdobyliśmy! Najważniejsze jest, żebyśmy wygrywali – uzupełnił pomocnik Lokomotivu Moskwa.

Pierwsze zgrupowanie Paulo Sousy

Reprezentacja Polski zagrała 3 spotkania podczas marcowego zgrupowania. Biało-czerwoni zremisowali z Węgrami (3:3), wygrali z Andorą (3:0) i przegrali z Anglią (1:2).

Źródło: TVP Sport