Górnik Zabrze ogłosi dziś wielki transfer. Na myśl przychodzi jedno nazwisko…

Jak poinformował na swoim Twitterze Piotr Koźmiński, niebawem Górnik Zabrze ogłosi duży transfer. Kibice zachodzą w głowę, jakiego piłkarza mają zamiar zaprezentować „Górnicy”. Dziennikarz zaznaczył przy tym, że nie chodzi o Rafała Kurzawę.

W ostatnich dniach pojawiło się sporo plotek na temat byłego reprezentanta Polski. Lewonożnego zawodnika łączono z powrotem do Ekstraklasy po jego nieudanych wojażach poza ojczyzną. Koźmiński ustalił jednak, że nie o niego chodzi.

Zatem kto?

Nasuwa się więc pytanie, kim ma zamiar zaskoczyć nas Górnik? Do głowy od razu przychodzi Lukas Podolski. Saga z mistrzem świata z 2014 roku i jego transferem do Ekstraklasy toczy się już od kilku lat. Niemiec wielokrotnie zapewniał, że prędzej czy później trafi do Polski, ale za każdym razem, kiedy nadarzała się ku temu okazja – wybierał inne kierunki.

„Górnicy” mają ogłosić transfer jeszcze dzisiaj (tj. we wtorek) w ciągu najbliższej godziny. Czy czeka nas upragniony transfer Podolskiego? A może jednak chodzi o kogoś zgoła innego? Tego przekonamy się dopiero po oficjalnej informacji klubu.

Górnik podsyca spekulacje

Zabrzański klub dodał już swoje trzy grosze do kibicowskiego bólu głowy. Na profilu klubu na Twitterze pojawił się krótki filmik z cyferką „10”. Taki numer zapewne przywdzieje na koszulce nowy nabytek Górnika.