Gareth Bale zadowolony ze zmiany stylu gry. Pstryczek w nos Mourinho. „Teraz gramy ofensywniej”

Gareth Bale był jednym z bohaterów niedzielnego meczu pomiędzy Tottenhamem a Sheffield United. Walijczyk wyjaśnił po spotkaniu skąd u niego taka zwyżka formy. Tłumaczenia atakującego Spurs można odebrać jako zaczepkę w stronę byłego trenera Kogutów, Jose Mourinho.

Nowy bodziec w szatni

Ekipa z północnego Londynu pokonała Sheffield 4:0. Gareth Bale zdobył trzy bramki. Po spotkaniu skomentował styl gry, w jakim drużyna prezentuje się pod wodzą 29-letniego Ryana Masona, który zastąpił zwolnionego Jose Mourinho.

Zobacz również: Jose Mourinho zdradził swoje plany po zwolnieniu z Tottenhamu. „Nie potrzebuję przerwy”

– Teraz gramy ofensywniej, jesteśmy bliżej bramki, więc możemy strzelić więcej goli. Pracujemy nad tym od jakiegoś czasu. Oczywiście, nic nie stanie się z dnia na dzień, ale czuję, że zmierzamy we właściwym kierunku. Gramy w piłkę w stylu Tottenhamu – ocenił po spotkaniu Walijczyk.

Powalczą do końca

Tottenham wciąż walczy o udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. Koguty zajmują 5. miejsce w tabeli Premier League. Do czwartej pozycji gwarantującej grę w Champions League tracą pięć punktów. Do końca sezonu pozostały cztery kolejki.

Źródło: Daily Mail