Frenkie de Jong nie jest zainteresowany transferem do Manchesteru United. Konkretny powód Holendra.

Przyszłość Frenkie de Jonga wciąż pozostaje otwarta. Od kilku tygodni mówi się o zainteresowaniu Holendrem ze strony Manchesteru United. Najnowsze doniesienia jednak mówią, że nie jest to wymarzony kierunek dla Holendra.

Za nami trzeci sezon Frenkiego de Jonga w barwach FC Barcelony. Przez ten czas Frenkie nie zdołał spełnić pokładanych w nim nadziei. W obliczu problemów finansowych katalońskiego klubu rozpoczęto dyskusje o możliwej sprzedaży Holendra. Głównym kandydatem do pozyskania 25-letniego pomocnika został Manchester United.

Bayern znalazł następcę Lewandowskiego. Jeśli podpiszą z nim kontrakt, pozwolą Polakowi odejść [CZYTAJ]

Potężna suma

Od kilku tygodni media informują nas o postępach w sprawie transferu de Jonga do Manchesteru United. Mówiło się, że angielski klub byłby skłonny zapłacić za Holendra w granicach 70 milionów euro.

Laporta skomentował doniesienia o powrocie Neymara. „Jest wyjątkowym zawodnikiem” [CZYTAJ]

Odrzucona oferta

Zdaniem Oriola Domenecha w ostatnim czasie Frenkie de Jong oraz Erik ten Hag kilkukrotnie rozmawiali ws. transferu. Mimo że 25-latek początkowo optymistycznie podchodził do ponownej współpracy z ten Hagiem, to jest on obecnie coraz bliżej pozostania w Barcelonie. Głównym czynnikiem w tej sprawie jest fakt, że Manchester United w przyszłym sezonie nie zagra w Lidze Mistrzów.

Michał Budzich