Francuscy dziennikarze dopatrzyli się nieprawidłowo zdobytej bramki przez Argentyńczyków. Ich zdaniem trzecia bramka dla Albicelestes nie powinna zostać uznana.

Finał Mistrzostw Świata 2022 dostarczył kibicom masę emocji. Po 90 minutach pojedynku między Argentyną a Francją mieliśmy remis 2:2. W związku z tym doszło do dogrywki, w której obie drużyny zdobyły po jednej bramce. Byliśmy zatem świadkami serii rzutów karnych, w której lepsi okazali się Argentyńczycy. Dla Albicelestes było to trzecie mistrzostwo świata w historii.

Po porażce w finale niepocieszeni wydają się być Francuzi. Po wczorajszym meczu dziennikarze i kibice z Francji zaczęli narzekać na pracę polskich sędziów. W podobnym tonie w kierunku Szymona Marciniaka i spółki odniósł się Didier Deschamps. Słowa krytyki należy jednak uznać za swego rodzaju akt rozgoryczenia wynikający z porażki. Wczoraj polscy sędziowie naprawdę wykonali dobrą robotę.

Z porażką nie są w stanie pogodzić się francuscy dziennikarze. Dziś zauważyli oni pewną nieprawidłowość przy trzeciej bramce dla Argentyńczyków. Francuzi zauważyli, że w momencie zdobycia gola przez Leo Messiego, piłkarze z ławki rezerwowych reprezentacji Argentyny wtargnęli na murawę.

1 komentarz do “Francuscy dziennikarze wytykają błąd Szymonowi Marciniakowi. Uważają, że trzecia bramka dla Argentyny nie powinna zostać uznana”

1. Trzeba było grać w pierwszej połowie i strzelać bramki z akcji. Ale nie, tego nie potrafili zrobić. Argentyńczycy za to potrafili i dlatego wygrali. Kibicowałem Francji, ale chyba ostatni raz. Przecież to jakaś żenada. Co jeszcze wymyślą? Że ktoś na trybunach akurat kichnął? No ludzie…

Możliwość komentowania została wyłączona.