France Football podgrzewa atmosferę. Lionel Messi w koszulce Paris Saint-Germain

Wciąż nie znamy przyszłości Lionela Messiego. Argentyńczyka już wielokrotnie łączono z Paris Saint-Germain. Dziennikarze France Football są pewni tego transferu do tego stopnia, że ubrali piłkarza Barcelony w koszulkę mistrzów Francji.

Rozkojarzyć przed Ligą Mistrzów

France Football podgrzewa atmosferę związaną z transferem Leo Messiego. FC Barcelona już niedługo zagra mecz z PSG w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Bardzo możliwe, że taki zabieg ma zachwiać równowagę Katalończyków.

Znów zagrają razem?

Kontrakt Messiego wygasa wraz z końcem bieżącego sezonu. Według mediów kandydatami do pozyskania Argentyńczyka są Manchester City oraz Paris Saint-Germain. Jak donoszą źródła, atakujący ma uczyć się języka francuskiego, co jasno wskazuje kierunek na kolejne lata. W transferze do PSG ma pomóc Neymar.

Brazylijczyk ma doskonałe relacje z Messim. Według France Football Neymar ma namówić Argentyńczyka na zmianę otoczenia na Paryż. Sam 29-latek podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości. Wiąże ją z Paris Saint-Germain.

Marzenie Neymara

Jednym z marzeń Neymara jest ponowna gra z Leo Messim. Brazylijczyk otwarcie mówił o tym w jednym z pomeczowych wywiadów. Czy marzenie atakującego PSG się spełni? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy w najbliższych miesiącach.

Źródło: France Football