Foden zwolnił agencję odpowiedzialną za social media. Poszło o zaczepkę Mbappe

Phil Foden zrezygnował z usług agencji prowadzącej jego social media. Anglik zwolnił ją po wpisie dotyczącym nadchodzącego dwumeczu Manchesteru City z PSG. Opublikowano go po rewanżowym meczu „Obywateli” z Borussią Dortmund.

Choć wicemistrzowie Anglii mieli spore problemy, to ostatecznie uporali się z BVB i wygrali oba spotkania w dwumeczu. Pep Guardiola tym samym po raz pierwszy odkąd objął Manchester City wprowadził drużynę do półfinału Ligi Mistrzów. Tam czeka już na nich PSG, które wyeliminowało Bayern Monachium.

Młode gwiazdy

W półfinale zobaczymy zatem dwie młode gwiazdy, a więc Kyliana Mbappe oraz Phila Fodena. Pomocnik „Obywateli” walnie przyczynił się do pokonania BVB. W obu spotkaniach ustalał wynik w końcowych minutach meczu.

O liderze paryżan wiele pisać nie trzeba. Francuz w pierwszym spotkaniu z Bayernem niemal sam rozmontował defensywę rywali strzelając dublet.

„Jesteś gotowy?”

Oczy całego świata będą zapewne skupione na wspomnianych zawodnikach. Atmosferę przed półfinałem chcieli także podkręcić ludzie odpowiedzialni za social media Fodena. Na Twitterze pomocnika pojawił się post z jego zdjęciem oraz podpisem:

– Kylian Mbappe jesteś gotowy?

Jak się okazało, 20-latek uznał to za brak szacunku wobec Mbappe i nakazał usunąć wpis. Na tym się jednak nie skończyło. Według „The Telegraph” piłkarz wraz ze swoim doradcą podjęli decyzję o rozstaniu się z firmą „Ten Toes Media”.