Florentino Perez zaprzecza doniesieniom o transferze Cristiano Ronaldo. „Jego powrót do Realu nie ma żadnego sensu”

Prezes Realu Madryt, Florentino Perez udzielił wywiadu gazecie Mundo Deportiwo. Według hiszpańskiego działacza powrót Cristiano Ronaldo do Królewskich nie miałby sensu.

Prezes zaprzecza doniesieniom

W ostatnich tygodniach sportowe media spekulują na temat odejścia Cristiano Ronaldo z Juventusu. Wśród potencjalnych klubów, które mogłyby pozyskać Portugalczyka, wymienia się Real Madryt. Prezes Królewskich na łamach gazety Mundo Deportivo wykluczył takie rozwiązanie.

– On do nas nie wróci. Ma ważny kontrakt w Turynie. Oczywiście bardzo lubię Ronaldo, bardzo wiele mu zawdzięczamy, ale jego powrót do Realu nie ma żadnego sensu – twierdzi Florentino Perez.

Najlepsze lata spędził w stolicy Hiszpanii

Przypomnijmy, że Ronaldo reprezentował barwy Realu Madryt w latach 2009-2018. W Królewskich koszulkach zanotował 438 występów. Okres gry CR7 w Madrycie był jego zdecydowanie najlepszym w karierze. Podczas reprezentowania Los Blancos zdobył 450 bramek i zanotował 132 asysty.

Pora szukać zmiany otoczenia?

Portal transfermarkt.de wycenia Portugalczyka na 50 milionów euro (stan na 23 marca 2021 roku). Umowa 36-letniego atakującego z Juventusem wygasa wraz z końcem sezonu 2021/2022.

Źródło: TVP Sport/PAP