Fernando Santos wyjechał z Polski. Udał się na pielgrzymkę do Jerozolimy

Fernando Santos nie przebywał w Polsce zbyt długo. Tuż po powitalnej konferencji prasowej Portugalczyk udał się na dwutygodniowy urlop.

Poznaliśmy nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Po wielu tygodniach poszukiwań Cezary Kulesza podjął decyzję, powierzając drużynę narodową Fernando Santosowi. Jeśli Biało-Czerwoni zakwalifikują się do EURO 2024, kontrakt portugalskiego selekcjonera będzie obowiązywać do Mistrzostw Świata 2026.

Prezentacja

Fernando Santos został zaprezentowany jako selekcjoner reprezentacji Polski we wtorek. Tego dnia odbyła się z tej okazji specjalna konferencja prasowa. Portugalczyk zadeklarował między innymi, że będzie mieszkał na stałe w Polsce. Zanim się jednak na dobre zadomowi w naszym kraju, 68-latek udał się na wakacje.

Urlop Santosa

Jak informuje „Interia”, Fernando Santos opuścił Polskę już we wtorek. Po zakończeniu konferencji prasowej 68-latek wrócił do Portugalii. Santos odbędzie teraz dwutygodniowy urlop, które zaplanował już wcześniej. Ma się on udać na pielgrzymkę do Jerozolimy. Nasz selekcjoner ma wrócić do Polski 7 lutego.


źródło: interia

Michał Budzich

Dodaj komentarz