Fernando Santos powołał kolejnego piłkarza. Wiadomo, kto stawi się na zgrupowaniu

Fernando Santos powołał na zgrupowanie reprezentacji kolejnych piłkarzy. Do obozu kadry dołączy wielu utalentowanych zawodników. 

12 czerwca rozpocznie się właściwe zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczem z Niemcami (16.06) i Mołdawią (20.06). Kilka dni wcześniej odbędzie się obóz z kilkoma dodatkowymi treningami dla piłkarzy spoza listy powołanych. Zjawi się na nim sporo dobrze rokujących na przyszłość zawodników z Ekstraklasy.

Coraz mniej niewiadomych

W środę pojawiła się informacja, że na zgrupowaniu pojawi się Kajetan Szmyt z Warty Poznań. Obecnie wiadomo, że w treningach udział wezmą też niektórzy zawodnicy, którzy znajdą się w kadrze na zgrupowaniu właściwym. Poza nimi Tomasz Włodarczyk wskazał szereg innych piłkarzy, których obecność miała zostać potwierdzona. Mowa o: Marcelu Wędrychowskim z Pogoni Szczecin, Arkadiuszu Pyrce z Piasta Gliwice, Michale Rakoczym z Cracovii, Miłoszu Matysik z Jagiellonii czy Gabrielu Kobylaku z Radomiaka.

– Z właściwej, 25-osobowej listy, mają być wszyscy gracze z Ekstraklasy: Ben Lederman, Bartosz Slisz, Michał Skóraś i Mateusz Łęgowski oraz kilku zawodników z zagranicznych klubów – choćby Krystian Bielik, który już kilkanaście dni temu zakończył sezon w barwach Birmingham City – przekazał dziennikarz meczyki.pl.