Fabrizio Romano uciął temat transferu Szczęsnego. „Nigdy nie był opcją”

Włoskie media spekulują o transferze Wojciecha Szczęsnego do Tottenhamu. Fabrizio Romano uciął temat i zdradził, że polski golkiper nigdzie nie odchodzi.

Niepotrzebny?

Krajowe media dość dużo piszą o przyszłości Szczęsnego w Juventusie. Według prasy klub nie jest zadowolony z polskiego golkipera i Stara Dama najchętniej sprowadziłaby do siebie Donnarummę, któremu po tym sezonie kończy się kontrakt z Milanem.

Nicolo Sachira z La Gazzetta dello Sport powiedział nawet, że Wojciech Szczęsny może wrócić do Premier League. 30-latek miałby dołączyć do Tottenhamu, który rzekomo kontaktował się z agentem bramkarza.

Plotki

Fabrizio Romano szybko uciął temat i przyznał, że jego zdaniem Koguty nie rozpoczęły jeszcze obsadzania bramki na kolejny sezon. Wszystko zależy od Hugo Llorisa, którego przyszłość poznamy na koniec obecnych rozgrywek. Poza tym czy Szczęsny przeniósłby się do lokalnego rywala Arsenału, w którym zaczynał swoją seniorską przygodę z piłką?

– Wojciech Szczęsny nigdy nie był opcją dla Tottenhamu. Nie było żadnych rozmów z Juventusem i rozmów z jego agentem. Żadnych szans na transfer – napisał na Twitterze Romano.

Kacper Polaczyk