Fabrizio Romano potwierdza: Fernando Santos selekcjonerem reprezentacji Polski. Znamy długość kontraktu

Wszystko wskazuje na to, że Fernando Santos zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Doniesienia polskich dziennikarz potwierdził Fabrizio Romano. Ekspert od rynku transferowego zdradził, jak długi kontrakt ma podpisać portugalski szkoleniowiec.

Saga związana z wyborem nowego selekcjonera reprezentacji Polski dobiega końca. Już przed kilkoma dniami prezes PZPN, Cezary Kulesza, przekazał, że dokonał wyboru. Jutro odbędzie się specjalna konferencja prasowa, na której poznamy następcę Czesława Michniewicza.

Zwrot akcji

W ostatnich dniach największe szanse – w kontekście objęcia reprezentacji Polski – dawało się Paulo Bento. W poniedziałek doszło jednak do ogromnego zwrotu akcji. Na lotnisku w Warszawie widziany był Fernando Santos. Według doniesień polskich dziennikarzy to właśnie Santos ma objąć reprezentację Polski.

Długość konktraktu

Doniesienia polskich dziennikarzy potwierdził Fabrizio Romano. Włoski ekspert poinformował, że Fernando Santos i PZPN ustalają ostatnie szczegóły współpracy. Romano poinformował również, jak długi kontrakt ma podpisać portugalski szkoleniowiec. Umowa ma obowiązywać do czerwca 2026 roku.

Michał Budzich
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments