Emocjonalny wpis Neymara po odpadnięciu z MŚ. „Jestem psychicznie zniszczony”

 

Reprezentacja Brazylii odpadła z Mistrzostw Świata w Katarze. Canarinhos okazali się gorsi od Chorwatów w serii jedenastek. To wydarzenie mocno dotknęło Neymara. Piłkarz PSG opublikował emocjonalny wpis w mediach społecznościowych. – Jestem psychicznie zniszczony.

Niespodzianka w ćwierćfinale

Reprezentacja Chorwacji wyeliminowała Brazylię w ćwierćfinale Mistrzostw Świata w Katarze. Canarinhos odpadli po serii rzutów karnych. Taki obrót spraw może oznaczać, że 30-letni Neymar już nigdy nie zazna triumfu na mundialu. Piłkarz Paris Saint-Germain po meczu z ekipą z Bałkanów dodał emocjonalny wpis na Instagramie.

– Jestem psychicznie zniszczony, na pewno ta porażka zabolała mnie najbardziej. Sparaliżowała mnie na 10 minut, a potem bez przerwy płakałem. Będzie bolało przez jeszcze długo, niestety. Walczyliśmy do samego końca. Z tego jestem dumny, bo zaangażowania i poświęcenie nie brakowało. Zasłużyliśmy na zwycięstwo, ale wola Boga była inna – napisał Neymar.

Grzegorz Krychowiak o aferze premiowej: „Nie mam sobie nic do zarzucenia” [CZYTAJ]

– Dziękujemy za wspieranie naszej reprezentacji. Niestety się nie udało… Będzie boleć jeszcze bardzo długo. Dziękuję Ci za wszystko mój Boże. Dałeś mi wszystko, żebym nie mógł narzekać. Dziękuję, że nade mną czuwasz. Cześć i chwała dla Ciebie, niezależnie od okoliczności – dodał Brazylijczyk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NJ 🇧🇷 (@neymarjr)

Źródło: Instagram