Eden Hazard o swojej sytuacji zdrowotnej. „Nie jestem pewien, czy moja kostka będzie jeszcze kiedykolwiek taka sama”

Skrzydłowy Realu Madryt, Eden Hazard odpowiedział na pytania dziennikarzy przed meczem Belgia – Finlandia. Były piłkarz Chelsea opowiedział o swojej sytuacji zdrowotnej.

Jak się czuje?

Odkąd Eden Hazard dołączył do Realu Madryt, trapią go kontuzje. Więcej czasu spędził na dochodzeniu do zdrowia, niż na graniu w spotkaniach Królewskich. Skrzydłowy opowiedział o swojej sytuacji zdrowotnej przed spotkaniem Belgia – Finlandia.

– Nigdy nie wątpiłem w swoje piłkarskie umiejętności. Wiem, co potrafię zrobić na boisku, ale nie jestem pewien, czy moja kostka będzie jeszcze kiedykolwiek taka sama, jak dziesięć lat temu. Takie jest życie – powiedział 30-letni skrzydłowy Realu Madryt.

– Z Finlandią mogę nie zagrać pełnych 90 minut. Wszystko zależy od tego, jak się będę czuł. Nie jestem w 100% gotowy, ale jestem gotowy, żeby grać od początku. Moim celem jest grać w każdym meczu – podsumował.

Eden Hazard wystąpił w Realu Madryt w sezonie 2020/2021 tylko 21 razy. Uzbierał łącznie 886 minut na boisku, podczas których zdobył 4 bramki i zaliczył asystę.

Mecz Belgii z Finlandią odbędzie się w poniedziałek o godzinie 21:00.

Źródło: Marca, Meczyki.pl