Dyrektor sportowy PSG zabrał głos w sprawie kontraktu Mbappe. „Dochodzimy do momentu, w którym trzeba podjąć decyzję”

Wciąż nieznana jest przyszłość Kyliana Mbappe. Według doniesień mediów Francuz od dawna rozmawia z Paris Saint-Germain o przedłużeniu kontraktu. Głos w tej sprawie zabrał dyrektor sportowy klubu, Leonardo.

Dyrektor sportowy Paris Saint-Germain odniósł się do spekulacji

Umowa Mbappe z PSG obowiązuje do końca sezonu 2021/2022. Media od dawna spekulują na temat przedłużenia kontraktu, jednak wciąż nie osiągnięto porozumienia. Brazylijski dyrektor sportowy mistrzów Francji jest dobrej myśli. W rozmowie z France Blue Paris powiedział, że faktycznie negocjacje trwają długo.

– Wcześniej chodziło głównie o to, aby mieć jasność co do naszej pozycji negocjacyjnej i oczekiwań. Teraz dochodzimy do momentu, w którym trzeba zająć stanowisko i podjąć decyzję. Początek rozmów był dobry – rozwinął temat Leonardo.

Bilans Mbappe w bieżącym sezonie to 30 spotkań, 21 bramek i 9 asyst. Transfermarkt wycenia Francuza na 180 mln euro. Według mediów o napastnika zabiegają Real Madryt oraz Liverpool. W przypadku przedłużenia umowy z paryżanami taki transfer będzie niemal wykluczony na lata.

Źródło: France Blue Paris, Meczyki.pl (cytat)