Duża wpadka Oblaka. Słoweniec rzadko popełnia takie błędy [WIDEO]

Jan Oblak nie jest znany ze spektakularnych wpadek. Życie bramkarza jest jednak przewrotne i czasami zdarzają się interwencje, które idą nie po myśli. Golkiper Atletico zaliczył dużą wpadkę w meczu z Getafe.

Nieporadna interwencja Oblaka

W 45. minucie spotkania Getafe z Atletico gospodarze mieli rzut wolny. Po dośrodkowaniu w pole karne Oblak niepewnie interweniował. Piłka wypadła mu z rąk, ale na jego szczęście obrońcy Los Colchoneros szybko uratowali sytuację. Okazało się, że tylko na moment.

Po wybiciu futbolówka trafiła do piłkarzy Getafe. Maksimović dośrodkował piłkę w pole karne, a Mitrović zakończył akcję strzałem. Futbolówka wylądowała na słupku, a później odbiła się od ręki Oblaka i wpadła do siatki.

Wygrana warta utrzymania się w miejscach TOP 2

Ostatecznie Atletico wygrało to spotkanie 2:1. Goście obrócili losy spotkania dopiero w końcówce. Luis Suarez strzelił dwie bramki – odpowiednio w 78. i 90. minucie. Atletico zajmuje pierwsze miejsce w La Lidze z czternastoma punktami na koncie. Warto jednak zaznaczyć, że drugi Real Madryt (13 pkt) rozegrał jedno spotkanie mniej.