Dużo znaków zapytania wokół kluczowych zawodników kadry. Liderzy nie zagrają z Holandią?

 

Jak podaje portal meczyki.pl do spotkania z Holandią reprezentacja Polski może przystąpić mocno osłabiona. Po czwartkowym treningu kadry spływają do mediów niepokojące informacje. Kilku zawodników możemy w ogóle nie zobaczyć na murawie, a kilku dalej zmaga się z problemami zdrowotnymi. 

W środę reprezentacja Polski wysoko przegrała z Belgią, aż 1-6. Nie ma jednak czasu na opłakiwanie wyniku, natomiast jest pora na analizę. Już 11 czerwca „Biało-Czerwoni” zmierzą się z Holandią. Czeka nas zatem spotkanie z kolejnym bardzo trudnym przeciwnikiem.

Wraca temat transferu Damiana Kądziora do Lecha Poznań. „Rozmowy już trwają” [CZYTAJ]

Nieobecności

Czesław Michniewicz ma na razie sporo roboty, abstrahując od ostatniego blamażu. Przeciwko „Oranje” może nie zagrać wielu ważnych zawodników. Lista niedysponowanych piłkarzy jest zatrważająca.

Według portalu meczyki.pl problemy dalej ma Krystian Bielik i jego na pewno nie zobaczymy w sobotniej rywalizacji. Pomocnik Derby County dopiero jutro ma rozpocząć treningi indywidualne. Tym samym trudno wyobrazić sobie jego występ przeciwko Belgii w rewanżu w Warszawie.

Legendarny trener zgłosił się do Lecha Poznań! W przeszłości prowadził m.in. reprezentację Anglii [CZYTAJ]

Niedysponowany ma być także Arkadiusz Milik. Napastnik Marsylii może się jednak znaleźć na ławce rezerwowych podczas wtorkowego rewanżu z Belgią. Niewykluczone, że dostanie wtedy kilka minut.

Zamieszanie przed kluczowym meczem III ligi. Przepychanki pomiędzy Polonią, a Legionovią [CZYTAJ]

Urazy złapali także Matty Cash oraz Adam Buksa. Jak podaje Radosław Przybysz prawy obrońca skończył trening z okładem na kostce. Napastnik RC Lens natomiast skręcił staw skokowy i obecnie przebywa na badaniach.

Flamengo: Sousa przegrał „mecz o życie” [CZYTAJ]

Przed rewanżem z Belgią mają także odpocząć Robert Lewandowski i Kamil Glik. Ta dwójka natomiast nie zmaga się z żadnymi kontuzjami.