Dokąd odejdzie Drągowski? Pojawiły się kolejne możliwości transferowe

Bartłomiej Drągowski jeszcze w tym okienku transferowym odejdzie z Fiorentiny. Mimo, że golkiper osiągnął już wstępne porozumienie z Espanyolem, to kluby wciąż się ze sobą nie dogadały. Według informacji Sky Sport Italia do gry o Polaka włączyło się Torino i Stade Reims.

Bartłomiej Drągowski ma za sobą nie do końca udany sezon. Bramkarz stracił miejsce w podstawowym składzie Fiorentiny i choć jego kontrakt obowiązuje jeszcze przez rok, 24-latek najprawdopodobniej opuści klub w tym okienku. Na początku reprezentant Polski miał trafić do Southamptonu, lecz w transakcji przeszkodziły problemy z uzyskaniem pozwolenia o pracę.

Fatalny produkcja o Paulu Pogbie: „Jego największą kompromitacją jest ten dokument” [CZYTAJ]

Kolejnym klubem chętnym na Drągowskiego jest RCD Espanyol. Zespół z ligi hiszpańskiej doszedł do porozumienia z 24-latkiem, lecz wciąż nie ustalił warunków transferowych z Fiorentiną. Jak podaje Sky Sport Italia usługami Polaka interesują się również Stade Reims i Torino. Zespół z Serie A poszukuje bramkarza, który występował już kiedyś w lidze włoskiej. Cała sytuacja może się jeszcze skończyć tak, że golkiper pozostanie na półwyspie Apenińskim.

Wigry Suwałki rezygnują z gry w II lidze. Powodem problemy finansowe [CZYTAJ]

Kacper Polaczyk