Deadpool odebrał medal za mistrzostwo Rosji. Komiczny pomysł Dzyuby [WIDEO]

Drużyna Macieja Rybusa oraz Grzegorza Krychowiaka przegrała walkę o tytuł mistrza Rosji w bezpośrednim pojedynku z Zenitem. Rywale z Sankt Petersburga rozbili Lokomotiv aż 6-1 i sięgnęli po siódmy tytuł w historii klubu. W dosyć nietypowy sposób zwycięstwo celebrował Artem Dzyuba. Napastnik odebrał medal za mistrzostwo w dosyć niecodziennym stroju.

Spotkanie od samego początku nie układało się po myśli Lokomotivu. Już w 19. minucie Maciej Rybus popełnił fatalny błąd i oddał piłkę rywalom w okolicach własnej bramki. Sytuację wykorzystał wspomniany wcześniej Dzyuba, który później dołożył jeszcze jednego gola.

Od 39. minuty show skradł Azmoun. Snajper najpierw wykorzystał podanie Driussiego, aby następnie pewnie wykonać rzut karny. Minute po rozpoczęciu drugiej części meczu znowu trafił do siatki i skompletował hat-trick. Na zakończenie trafienie dorzucił Malcom, który tym samym ustalił wynik spotkania.

Deadpool po medal

Mecz o tytuł rozgrywał się w Petersburgu na Gazprom Arenie. Z tego powodu po ostatnim gwizdku piłkarze Zenitu mogli oficjalnie świętować obronę i ponowne zdobycie mistrzostwa Rosji.

Na murawie rozpoczęto zatem całą ceremonię dekoracji. Zawodnicy kolejno podchodzili i odbierali swoje medale, aż nagle na scenę wszedł… Deadpool! Czy raczej Artem Dzyuba, który to przebrał się za postać ze świata Marvela. Napastnik w ten dość nietypowy sposób szybko zyskał kolejnych fanów, a filmik z nim w roli głównej krąży teraz po social mediach.