Czesław Michniewicz podsumował spotkanie z Holandią. „Nie zdążyliśmy się zorganizować”

 

Czesław Michniewicz odpowiedział na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej po spotkaniu z Holandią. Selekcjoner reprezentacji Polski podsumował porażkę z ekipą Oranje.

Kiepski mecz w wykonaniu Biało-Czerwonych

Reprezentacja Polski przegrała z Holandią (0:2) w czwartkowym meczu Ligi Narodów. Gra Biało-Czerwonych pozostawiała wiele do życzenia. Kibice i dziennikarze zaniepokoili się formą kadry przed zbliżającym się mundialem. Czesław Michniewicz podczas konferencji prasowej podsumował nieudane spotkanie z podopiecznymi Louisa van Gaala.

Jose Mourinho pojawił się w teledysku znanego rapera. „I prefer not to speak” [WIDEO]

– Wiedzieliśmy, że Holandia będzie częściej przy piłce. Oni z każdym tak grają, na wyjeździe i u siebie. Kluczowe było to, że w najważniejszych momentach Holendrzy grali na jeden kontakt i to gubiło naszą obronę. Nie zdążyliśmy się zorganizować. Grając z taką drużyną jak Holandia, gdy masz taką okazję na 1:1, to musisz strzelić gola. Bo lepszej możesz nie mieć. Obiecująco zaczęliśmy drugą połowę, była okazja Milika, ale od 0:2 już nie wróciliśmy do takiej gry. Przy prowadzeniu 2:0 Holendrzy skupili się na obronie, utrzymywali piłkę, rozstawili się po boisku i nam było trudno tę piłkę odebrać – powiedział selekcjoner.

Gwizdy po spotkaniu

Dziennikarze zapytali Czesława Michniewicza o gwizdy ze strony kibiców po spotkaniu. Trener reprezentacji Polski rozumie frustrację fanów kadry narodowej.

Smutny wieczór dla polskich kibiców. Reprezentacja Polski przegrała z Holandią [OCENY]

– Nie dziwi mnie, że gwizdy były, chociaż do końca ich nie słyszałem, wcześniej zszedłem do szatni. Takie jest prawo kibica, który przychodzi na mecz i jego ukochana kadra przegrywa. Zapłacił za bilet, miał swoje oczekiwania, które nie zostały spełnione. Rozumiem to – przyznał.

Źródło: Łączy nas Piłka/Weszło

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments