Cristiano Ronaldo podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości

 

Według informacji dziennikarza Pedro Almeidy, Cristiano Ronaldo podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości. Portugalczyk uznał, że najlepiej będzie, jeśli rozegra najbliższy sezon w barwach Manchesteru United.

W ostatnich tygodniach wiele mówiło się o możliwym odejściu Cristiano Ronaldo z Manchesteru United. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki nie był zadowolony z postawy klubu w minionym sezonie. Czerwone Diabły zajęły dopiero 6. miejsce i ledwo co awansowały do Ligi Europy. Obecne rozgrywki również nie zaczęły się dobrze dla drużyny z Old Trafford. W tym sezonie Ekipa Erika ten Haga nie zdobyła jeszcze punktu – Czerwone Diabły uległy Brighton 1:2 i Brentford 0:4.

Gabriel Jesus mógł trafić do LaLiga. Fabrizio Romano zdradził kulisy [CZYTAJ]

Wiele wskazuje na to, że 37-latek podjął już decyzję w sprawie swojej przyszłości. Jak podaje Pedro Almeida, mimo obecnej sytuacji w klubie, Cristiano Ronaldo zdecydował się spędzić kolejny sezon na Old Trafford. Według informacji dziennikarza duży wpływ na tę decyzję miał transfer Casemiro.

– Cristiano postanowił zostać w w Manchesterze United. Przejście Casemiro było ważne przy podejmowaniu decyzji – napisał na Twitterze Pedro Almeida.

FC Barcelona ma problem. Frenkie de Jong nie chce ani odejść, ani obniżyć pensji [CZYTAJ]

Kacper Polaczyk