Co Lewandowski powiedział Dembele podczas pierwszego spotkania? Francuz zdradził szczegóły

Jak na razie Robert Lewandowski nie może powiedzieć, że współpraca z Ousmanem Dembele układa się najlepiej. Francuz opowiedział, co na pierwszym spotkaniu powiedział mu Polak. 

Lewandowski świetnie wszedł do drużyny FC Barcelony. 34-latek na koncie ma już pięć goli, strzelonych w czterech meczach. W ostatnim meczu z Sevillą Polakowi udało się po raz kolejny trafić do siatki. Spotkanie mógł zakończyć z większym dorobkiem, gdyby tylko koledzy częściej kierowali do niego swoje podania.

Między innymi nie popisał się Ousmane Dembele. W końcówce pierwszej połowy Francuz miał idealną sytuację do oddania piłki Lewandowskiemu. Mimo to zdecydował się na samotny rajd i finalnie przestrzelił. Sytuację komentowano w hiszpańskich mediach.

Dobre nastawienie

Mimo to Dembele zapewnia, że ma dobre relacje ze starszym kolegą. W rozmowie z „Mundo Deportivo” zdradził, co Lewandowski powiedział mu podczas pierwszego spotkania.

– Kiedy pierwszy raz zobaczyłem się z Robertem Lewandowskim, powiedział mi, że „zapewnię mu wiele asyst”. Robert jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i codziennie widzimy to na treningach – oznajmił.

– Lewandowski jest również bardzo dobrym człowiekiem. Często się śmieje i rozmawia ze wszystkimi. Skończył 34 lata, ma duże doświadczenie i jest liderem drużyny – dodał.