Co dalej z Kamilem Grosickim? Dziennikarz przekazał nowe informacje

 

Łukasz Wiśniowski przekazał nowe informacje w sprawie potencjalnego transferu Kamila Grosickiego. Według dziennikarza sporą rolę odegrają warunki finansowe. Piłkarz ma jednak sporą motywację do tego, aby zdobyć z Pogonią mistrzostwo Polski.

Łukasz Wiśniowski był gościem w programie „Pogadajmy o Piłce” na antenie Meczyków. Dziennikarz Canal+ przedstawił nowe informacje w sprawie przyszłości Kamila Grosickiego.

Niespotykana praktyka. Piłkarz Lecha Poznań pojedzie na zgrupowanie z Viktorią Pilzno. Wciąż jednak nie dopięto transferu [CZYTAJ]

Może znów wyjechać

Przypomnijmy, że „Grosik” w poprzednim sezonie wrócił do Polski po wielu latach gry za granicą. Jego dobra postawa ponownie zaowocowała zainteresowaniem klubów spoza kraju. Zimą zablokowano jego transfer, jednak możliwe, że Grosicki opuści Portowców podczas letniego okna.

– Finansowy aspekt to będzie coś, co na pewno będzie miało znaczenie. Kamil na to będzie zwracał uwagę z wiadomych powodów. Natomiast widać w nim ogień związany z chęcią zdobycia mistrzostwa. Rozmawia z młodymi chłopakami i mówi: „Ale co, 3. miejsce jest dla was ok? 3. miejsce? Dajcie spokój, trzeba być mistrzem”. I wtedy się zapisujesz w historii. Inna sprawa, że Pogoń żadnego trofeum w gablocie nie ma – powiedział Łukasz Wiśniowski na antenie Meczyków.

Piłkarz krytykuje Piotra Nowaka: „To nie miało nic wspólnego z profesjonalnym futbolem” [CZYTAJ]

W minionym sezonie Kamil Grosicki zagrał w 27 meczach w barwach Pogoni Szczecin. Reprezentant Polski zanotował w tym czasie 9 trafień oraz 7 asyst. Jego umowa z Portowcami obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. Portal transfermarkt.de wycenia 34-latka na 800 tys. euro.

Źródło: Meczyki