Co dalej z Czesławem Michniewiczem? Wiemy, do kiedy ma zapaść decyzja

Poznaliśmy nowe informacje w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza. Szczegóły dot. kontraktu selekcjonera przekazał Tomasz Włodarczyk.

Czesław Michniewicz został wybrany na selekcjonera reprezentacji Polski pod koniec stycznia 2022 roku. Do tej pory osiągnął wszystkie postawione przed nim cele. Były to: awans na Mistrzostwa Świata, utrzymanie w Lidze Narodów, wyjście z grupy na Mistrzostwach Świata. Jego obecna umowa wkrótce dobiega końca.

Przyszłość Michniewicza

W kwestii przyszłości Czesława Michniewicza polskie społeczeństwo się podzieliło. Jedni chcą, by dalej on prowadził reprezentację, inni są temu przeciwni. Ostateczną decyzją podejmie jednak prezes PZPN, Cezary Kulesza. I tu pojawia się pytanie: kiedy zostanie podjęta decyzja?

Kiedy decyzja Kuleszy?

Nowe wieści odnośnie Czesława Michniewicza dostarczył Tomasz Włodarczyk. Zdaniem dziennikarza prezes PZPN ma 7 dni od ostatniego meczu reprezentacji w roku na podjęcie decyzji, czy chce przedłużyć umowę na obecnych warunkach.

–  Słyszałem jeszcze jedną wersję co do kontraktu Michniewicza – PZPN ma siedem dni od ostatniego meczu w roku, żeby przedłużyć jego kontrakt na takich samych zasadach. Najpóźniej w poniedziałek dowiemy się, co z przyszłością Czesława Michniewicza. […] Jeżeli do tego czasu decyzja nie zostanie podjęta, Cezary Kulesza nie będzie miał kontroli nad wysokością kontraktu – przekazał Tomasz Włodarczyk.

– Słyszę, że jest bliżej rozstania niż pozostania Czesława Michniewicza. Ostateczną decyzję podejmie jednak Cezary Kulesza – dodał dziennikarz.


źródło: meczyki.pl

Michał Budzich