Cezary Kulesza skomentował wydarzenia na stadionie Lechii. „Patrzyłem na to z przerażeniem”

Cezary Kulesza był obecny na stadionie Lechii Gdańsk podczas meczu z Akademiją Pandev. Po spotkaniu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej skomentował to, co wydarzyło się na trybunach.

Piłkarze Lechii Gdańsk udanie zainaugurowali sezon 2022/2023. W pierwszym meczu I rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy gdańszczanie pokonali na własnym obiekcie macedoński zespół Akademija Pandev 4:1. Bramki dla Lechii zdobyli Flavio Paixao (3) oraz Łukasz Zwoliński (1). Rewanż odbędzie się już za tydzień.

Lechia Gdańsk wydała oświadczenie ws. wtargnięcia chuliganów. „Nie ma i nigdy będzie zgody na takie zachowania”

Zamieszanie na trybunach

Niestety, przy okazji meczu doszło do przykrej, a zarazem niebezpiecznej sytuacji na trybunach. Już po kilku minutach gry spotkanie musiało zostać przerwane ze względu na bijatykę na trybunach. Pojedynek został wznowiony po kilkudziesięciominutowej przerwie. Na całe szczęście mecz udało się dokończyć, jednak kary dla Lechii są nieuniknione.

Co spowodowało zadymę na meczu Lechii? Absurdalne kulisy bijatyki na trybunach [CZYTAJ]