Cezary Kulesza o sytuacji Lewandowskiego. „Robert ma bardzo mocnego menadżera”

Cezary Kulesza w wywiadzie dla WP Sportowych Faktów wypowiedział się na temat sytuacji Roberta Lewandowskiego. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej podejrzewa, że przyszłość kapitana reprezentacji Polski wyjaśni się w ciągu najbliższych dni.

Szef PZPN o sytuacji kapitana kadry

Robert Lewandowski wciąż nie porozumiał się ws. nowej umowy z Bayernem Monachium. W związku z tym kapitan reprezentacji Polski zapatruje się na zmianę otoczenia. Głównym kandydatem do pozyskania Polaka jest FC Barcelona.

„Manchester United jest bezużyteczny”. Nietypowa wiadomość na pasku BBC News [WIDEO]

Zamieszanie wokół snajpera mistrzów Niemiec jest ogromne. Dziennikarze WP Sportowych Faktów podczas Gali PKO BP Ekstraklasy zapytali prezesa Cezarego Kuleszę o zdanie w tym temacie. Szef polskiej federacji nie ma szczegółowej wiedzy na temat negocjacji transferu, jednak myśli, że wszystko wyjaśni się w ciągu najbliższych dni.

– Przyglądam się tej sytuacji tak jak wszyscy, ale nie mam wyrobionego zdania. Nie wiem jak i jak bardzo zaawansowane są toczone rozmowy. Robert ma bardzo mocnego menadżera i podejrzewam, że sytuacja w najbliższych dniach zostanie rozwiązana – powiedział prezes PZPN.

Mourinho złożył obietnicę ojcu Nicoli Zalewskiego. „Zaopiekuję się nim” [CZYTAJ]

Źródło: WP Sportowe Fakty