Cezary Kulesza dogadał się z dwoma trenerami?! „Ich kontrakty są uzgodnione”

We wtorek na Stadionie Narodowym odbędzie się konferencja z prezentacją nowego selekcjonera. Na razie nie wiadomo, na kogo postawił Cezary Kulesza. Roman Kołtoń z „Prawdy Futbolu” twierdzi, że prezes PZPN porozumiał się… z dwoma trenerami. 

Wczoraj Cezary Kulesza poinformował za pośrednictwem Twittera, że na wtorek zaplanowano konferencję prasową z udziałem nowego selekcjonera. Nie wiemy, kogo wybrał PZPN, choć od kilku dni w mediach najbardziej przebija się kandydatura Paulo Bento. Co ciekawe, agent Portugalczyka oznajmił, że w najbliższym czasie 52-latek nie planował przylatywać do Polski.

Dwójka dogadana

Nowe informacje w tej kwestii przedstawił Roman Kołtoń z „Prawdy Futbolu”. Według dziennikarza Cezary Kulesza poszedł na całość i faktycznie dogadał się z Paulo Bento. Poza Portugalczykiem jednak miał także ustalić kontrakt… Vladimira Petkovicia.

– Petković dogadany, Bento też. Dokładnie tak jest. Ja wiem, że Fabrizio Romano podaje, że agent Bento zaprzecza, iż ten wybiera się do Warszawy, natomiast wszystkie szczegóły zatrudnienia Paulo Bento i Vladimira Petkovicia, ich kontrakty są uzgodnione. Cezary Kulesza może jednak zaskoczyć – powiedział Kołtoń na swoim kanale.

– Paulo Bento i Vladimir Petković to uzgodnione kandydatury z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, co do objęcia reprezentacji Polski – dodał kilka minut później. 

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski pozostaje bez selekcjonera od początku bieżącego roku. Kontrakt Czesława Michniewicza wygasł 31 grudnia i nie został przedłużony. „Biało-Czerwoni” w marcu rozpoczną natomiast eliminacje mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. Początek zmagań grupowych rozpoczną od meczów z Czechami i Albanią.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments