Cash o rzucie karnym dla Holandii: „Ulżyło mi, gdy rywal nie trafił”

Matty Cash udzielił wywiadu po meczu Holandia – Polska (2:2). Prawy obrońca Biało-Czerwonych zagrał ręką w polu karnym. Na szczęście Depay nie wykorzystał jedenastki. Cash w pomeczowej rozmówce przedstawił swoją perspektywę przewinienia.

Rzut karny na konto Casha

– Dotknąłem piłkę ręką, ale był to naturalny ruch. Odwracałem się i piłka trafiła moją rękę. Ulżyło mi, gdy rywal nie trafił – ocenił piłkarz Aston Villi.

Lewandowski w PSG?

Ważny remis dla utrzymania Polaków

Reprezentacja Polski ma już cztery „oczka” w swojej grupie Ligi Narodów. Matty Cash jest dumny z zespołu, który urwał punkty na bardzo trudnym terenie.

– Graliśmy przeciwko ciężkiemu rywalowi i pokazaliśmy się ze znakomitej strony. Byliśmy wyśmienici, świetnie broniliśmy dostępu do naszego pola karnego. Są mecze, które się przegrywa, są mecze, w których jesteśmy w stanie zdobyć punkty. Dzisiaj to pokazaliśmy, było widać różnicę, byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną – podsumował.

Bójka polskich kibiców na stadionie w Rotterdamie [WIDEO]

Rewanż z Belgami

Czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski powoli dobiega końca. Ostatnim meczem w tym okresie będzie starcie z Belgią. Biało-Czerwoni będą chcieli wziąć rewanż za sromotną porażkę 1:6. Spotkanie z Czerwonymi Diabłami zaplanowano na wtorek 14 czerwca.

Frenkie de Jong: „To powinna być czerwona kartka”

Źródło: Weszło

Adam Dworak
Obserwuj
Latest posts by Adam Dworak (see all)