Canal+ zawiązuje partnerstwo z Viaplay. Dobre wieści dla widzów Premier League

Dobre wieści dla użytkowników Canal+. Nadawca poinformował, że nawiązał porozumienie z serwisem „Viaplay”, który udzielił mu sublicencji. Przez kolejne trzy sezony obie stacje czeka współpraca. 

Viaplay Group mocno weszła na polski rynek. Skandynawowie mają już w swojej ofercie rozgrywki Bundesligi, Premier League czy europejskie puchary w postaci Ligi Europy i Ligi Konferencji. To jednak zaledwie część praw, jakie posiada dostawca.

Kibice Pogoni wezwali piłkarzy na rozmowę. „Piłkarze, wracajcie z buta” [CZYTAJ]

Współpraca

Canal+ przekazało informację o porozumieniu zawartym między stacjami. Na jego mocy Canal+ w ciągu kolejnych trzech sezonów będzie mogło transmitować dwa czołowe spotkania każdej kolejki Premier League.

FC Barcelona planuje prezentację Roberta Lewandowskiego. Wiemy, kiedy miałoby do tego dojść [CZYTAJ]

To jednak nie wszystko. Nadawcy zawiązali współpracę, dzięki której użytkownicy Canal+ otrzymają dostęp do platformy streamingowej Viaplay.

– Viaplay Group udzielił CANAL+ Polska sublicencji na transmisje dwóch czołowych meczów Premier League w każdej kolejce przez trzy następne sezony (2022/23, 2023/24 i 2024/25). Mecze będą dostępne na kanałach CANAL+ już od sierpnia, wraz z rozpoczęciem kolejnego sezonu rozgrywek Premier League. Viaplay Group oraz CANAL+ Polska uzgodniły również warunki partnerstwa obejmującego dystrybucję w modelu direct-to-home (DTH), które umożliwi abonentom platformy satelitarnej CANAL+ Polska posiadającym pakiet kanałów CANAL+ dostęp do serwisu streamingowego Viaplay – czytamy w komunikacie.

Gikiewicz nie porzuca swoich marzeń o reprezentacji. „Wystarczy mi minuta z San Marino albo Białorusią” [CZYTAJ]