Były reprezentant Polski skrytykował Kolejorza. „Skorża nie dopuściłby do tego, żeby Lech grał taką padlinę”

Jacek Kazimierski udzielił wywiadu Faktowi. Był reprezentant Polski skomentował porażkę Lecha Poznań z islandzkim Vikingurem.

Kompromitacja w Islandii

Lech Poznań przegrał w pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacji do Ligi Konferencji z Vikingurem Reykjavík (0:1). Kompromitację Kolejorza w rozmowie z Faktem skomentował Jacek Kazimierski.

– Albo szambo wylało i wyszło na jaw, że w klubie nie ma chemii pomiędzy zawodnikami i trenerem oraz korespondencji na linii zarząd – szkoleniowiec. Pewnie, że porażka z pasterzami z Islandii boli, ale dla mnie szczytem żenady było, jak dostali piątkę od Karabachu. Lech, zamiast reprezentować nasz kraj, kompromituje go – powiedział były piłkarz Legii Warszawa.

Trener Barnsley dalej liczy na Michała Helika. „Dopóki klub nie zaakceptuje oferty, on jest naszym piłkarzem” [CZYTAJ]

– Skorża doprowadził „Kolejorza” do mistrzostwa… Wygranie polskiej ligi to nie jest wielka sztuka, ale pracowałem z Maćkiem w Wiśle Kraków i jestem pewien, że nie dopuściłby do tego, żeby Lech grał taką padlinę jak obecnie – dodał Kazimierski.

Rewanżowy mecz pomiędzy Lechem Poznań a Vikingurem Reykjavík odbędzie się 11 sierpnia. Spotkanie zaplanowano na godzinę 20:30. Kolejorz w ramach rekompensaty za blamaż w Islandii pozwolił swoim karnetowiczom na wejście za darmo na rewanż.

Źródło: Fakt