Były piłkarz Lecha Poznań imponuje formą. Jevtić strzelił jubileuszową bramkę i kolejny raz został zawodnikiem meczu [WIDEO]

Darko Jevtić opuścił Lecha Poznań w zimowym oknie transferowym poprzedniego sezonu. Szwajcar zmienił wówczas stolicę Wielkopolski na Kazań. Ostatnio popisał się piękną bramką dla Rubina.

Rozstanie z Kolejorzem

Darko Jevtić spędził w Kolejorzu 5 lat. Szwajcar miał w Poznaniu dość spore wahania formy. Niektórzy kibice uznawali jego sprzedaż za majstersztyk. Przypomnijmy, że Rubin Kazań zapłacił za Szwajcara 500 tysięcy euro. W dodatku, Rosjanie przecież poczekać do końca sezonu, ponieważ Jevticiowi zostało wówczas pół roku kontraktu.

Tak się jednak nie stało, Szwajcar dołączył do Kazania, a w jego miejsce do Poznania przyszedł Dani Ramirez. Od tego czasu, wychowanek FC Basel zanotował 32 występy w rosyjskim zespole. Zdobył w tym czasie dwie bramki oraz zaliczył tyle samo asyst.

Jubileuszowa bramka

W sobotnim spotkaniu przeciwko FK Rostów Jevtić zdobył przepiękną bramkę. Była ona 3000. golem dla Rubina we wszystkich oficjalnych meczach. Ponadto, była to 500. strzelona bramka w Premier Lidze w tym sezonie.

Były piłkarz Lecha Poznań popisał się fenomenalnym uderzeniem. Szwajcar przymierzył zza szesnastki i pewnym strzałem pokonał golkipera gospodarzy.

Zawodnik meczu

Pomocnik po raz drugi z rzędu został wybrany zawodnikiem meczu. To najbardziej świadczy o tym, że Szwajcar odżył na rosyjskiej ziemi.

Źródło: Twitter