Brat Pogby opublikował nowe nagrania. „Wtedy Paul bardziej uwierzył w szamana niż w Boga”

 

Mathias Pogba opublikował kolejne materiały uderzające w jego brata, Paula. Zdradził w nich szczegóły rzekomej klątwy na Kyliana Mbappe. – Punkt zwrotny nadszedł wraz z mistrzostwami świata w 2018 roku. Wtedy Paul bardziej uwierzył w szamana niż w Boga – powiedział.

Kolejne nagrania Mathiasa Pogby

W ostatnich tygodniach wiele mówi się na temat konfliktu Paula Pogby z jego bratem, Mathiasem. Ostatni z wymienionych dodał kolejne nagrania. Mówił w nich między innymi o szczegółach rzekomej klątwy rzuconej na Kyliana Mbappe. Pogba miał sabotować występ swojego rodaka w starciu Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem United, a Paris Saint-Germain.

– Punkt zwrotny nadszedł wraz z mistrzostwami świata w 2018 roku. Wtedy Paul bardziej uwierzył w szamana niż w Boga, powierzając wiedźmie wygraną na mundialu. Po niej kontynuował tę współpracę. Miało to miejsce zwłaszcza w przypadku Ligi Mistrzów i dwumeczu Manchesteru United z PSG. Na prośbę Paula kazano wiedźmie zneutralizować Kyliana Mbappe, który wtedy szybko się rozwijał, przewyższając sławę Pogby – powiedział Mathias Pogba.

Louis van Gaal dumny z pracy zespołu. „Graliśmy przeciwko topowym napastnikom” [CZYTAJ]

– Dziwnie było widzieć, jak podczas tego meczu Kylian był swoim cieniem. W tym samym czasie Paul robił wszystko, aby się do niego zbliżyć. Mbappe prawie postawił władzom PSG warunek sprowadzenia Pogby przy przedłużeniu kontraktu, nie wiedząc, że ten za plecami sabotuje jego mecze. Według mojej mamy brat za usługi szamana zapłacił co najmniej cztery miliony euro. Wszystko to miało miejsce wtedy, gdy jego rodzina była w potrzebie, a on ją poświęcił – dodał.

Aurier i Diarra zaprzeczają

Źródło: getfootballnewsfrance.com, meczyki.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments