Albańscy „kibice” nie dają spokoju. Wywiad ze Świderskim musiał zostać przerwany [WIDEO]

Wtorkowy mecz Albania-Polska z pewnością zostanie przez nas zapamiętany na długo, niestety nie tylko ze sportowych powodów. Po meczu ponownie dali o sobie znać Albańczycy, którzy przerwali wywiad z Karolem Świderskim.

Za nami niezwykle ważny mecz w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Reprezentacja Polski pokonała na „gorącym terenie” reprezentację Albanii 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Karol Świderski, który wykorzystał fantastyczne dośrodkowanie Mateusza Klicha.

Okropne zachowanie Albańczyków

Po strzelonej bramce przez Karola Świderskiego swój „popis” dali albańscy „kibice”, którzy zaczęli rzucać butelkami w kierunku polskich piłkarzy. Sędzia spotkania bez wahania zdecydował się przerwać mecz. Po kilkunastu minutach piłkarze wrócili do gry, jednak wynik nie uległ już zmianie.

Przerwany wywiad

Po meczu do wywiadu został poproszony Karol Świderski. Niestety, ale rozmowa z bohaterem reprezentacji Polski nie mogła zostać dokończona z powodu albańskich kibiców.

źródło: tvp sport