Absurd na turnieju U16. Młodzieżówka Barcelony dopuściła się brzydkiej zagrywki [WIDEO]

Podczas młodzieżowego turnieju MIC Football zawodnicy FC Barcelony „popisali się” niesportowym zachowaniem. Absurdalną sytuację nagrały kamery.

Wspomniany turniej odbywa się co roku i zawsze biorą w nim udział młodzieżowe sekcje największych klubów w Europie. Śmiało można na nim znaleźć juniorów Juventusu, Manchesteru United czy właśnie FC Barcelony. To właśnie zawodnicy Blaugrany dopuścili się niesportowego zachowania podczas jednego z meczów.

Młodzieżowa drużyna Barcelony mierzyła się w rówieśnikami z Crystal Palace. Już po 20 minutach wynik wskazywał 2-0. Kilka minut po drugim trafieniu doszło do zderzenia zawodników. Zawodnik Blaugrany potrzebował wówczas interwencji lekarskiej.

Brudne sztuczki

Gdy na murawie udzielano pomocy piłkarzowi, rywale z Crystale Palace zeszli w stronę ławki rezerwowej. W tym samym momencie do opatrywanego kolegi podbiegł inny zawodnik, który nakazał mu szybkie zejście z boiska. Ten w ekspresowym tempie znalazł się za linią boczną.

Sędzia wznowił więc grę, mimo nieobecności piłkarzy z Anglii. Wtem przez całe boisko pognał syn Patricka Kluiverta, Shane, który bez problemu umieścił piłkę w siatce. Zawodnicy „Orłów” spostrzegli, co się dzieje, dopiero gdy rywal przekraczał linię środkową boiska. Gola uznano, natomiast cały mecz zakończył się wygraną Barcelony 4-0.