Najciekawsze transfery tego lata - EKSTRAKLASA

Dodany przez: -, Komentarzy 0

Najciekawsze transfery tego lata - EKSTRAKLASA

Najciekawsze transfery tego lata –Ekstraklasa


7. Thibault Moulin


Z: Waasl.-Beveren

Do: Legia Warszawa

Za: 500 tysięcy Euro
Moulin jest 26 letnim środkowym pomocnikiem, w zeszłym sezonie zagrał w 31 meczach w lidze belgijskiej, w których strzelił 4 bramki i zaliczył 10 asyst. Thibault zagrał w dwóch meczach reprezentacji Francji U-21. Jego wartość szacowana jest na 1,2mln euro

6. Rafał Wolski

Z: AC Fiorentina

Do: Lechia Gdańsk

Za: 500 tysięcy Euro


Rafał Wolski ma za sobą bardzo udaną rundę w Wiśle Kraków, do której został wypożyczony z FIorentiny. 23 latek w 14 meczach strzelił 4 bramki i zaliczył 7 asyst. Nowy piłkarz Lechii Gdańsk będzie rywalizował w środku pola m.in. z takimi piłkarzami, jak Sebastian Mila, Milos Krasić, Michał Chrapek oraz Aleksandar Kovacević.
5. Spas DelevZ: PFC Beroe

DO: Pogoń Szczeciń

Za: Darmo
Spas Delev jest 26 letnim Bułgarem. W zeszłym sezonie występował głównie na pozycji lewego i środkowego napastnika. Zagrał w 36 meczach, w których strzelił 8 bramek i zaliczył 9 asyst. Jest wyceniany na 900 tysięcy euro.5. Dmytro Khomchenovsky


Z: Ponferradina

DO: Jagiellonia Białystok

Za: Darmo
Dmytro Khomchenovsky jest 26 letnim Ukraińcem, grającym na pozycji lewego pomocnika. W zeszłym sezonie zagrał w 28 meczach, strzelił 4 bramki i zaliczył 2 asysty. Jego wartość wyceniana jest na 1mln Euro.


4. Dominik FurmanZ: Toulouse

Do :Wisła Płock

Za: WypożyczenieDominik Furman w zeszłym sezonie zagrał w 27 meczach, strzelił 2 bramki i zaliczył 4 asysty. Transfer do Wisły Płock to zdecydowany regres w Jego karierze, ale jest to zawodnik z dużym potencjałem i ten transfer może dużo namieszać w Ekstraklasie.


3. Maciej Makuszewski


Z: Lechii Gdański

Do: Lech Poznań

Za: Wypożyczenie